KURUMSAL / Ekibimiz

OKTAY GÜL

Yönetim Kurulu Başkanı

1971 Giresun Eynesil doğumlu olan Oktay GÜL, 1993 yılından bu güne kesintisiz olarak yayıncılık sektörünün içinde bulunmaktadır. Halen bir çok dernek cemiyet ve sivil toplum kuruluşlarında kurucu, başkan ve yönetim kurulu üyesi olarak iş dünyası ve sosyal hayatın da içinde aktif olarak yer alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Oktay GÜL sarı basın kartı sahibi olup evli ve üç çocuk babasıdır.

HATİCE GÜL

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1974 Ordu doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Hatice Gül, 2001 yılından bu yana Mercan Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Hatice Gül evli ve üç çocuk annesidir. Hatice Gül Eynesil Sanayici ve İş Adamları Derneği Üyesi, Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

   

ERTUĞRUL YAYLA

Genel Yayın Müdürü

Ertuğrul Yayla, 1973 yılı Ocak ayının 10'unda dünyaya gelmiştir. 1994 yılından bugüne radyo yayıncılığı yapmaktadır. Kendisi Mercan FM ile özdeşlemiştir. Birçok insan onu programcı adı olan Tosun Paşa olarak tanır ve böyle anılmayı da çok sever. Tosun Paşa evli ve 3 çocuk babasıdır. Radyomuzda Genel Yayın Müdürü ve programcı olarak görev yapmakta olup aynı zamanda Mavi Karadeniz'de programcı olarak çalışmaktadır. Kendisi tartışmasız olarak Karadeniz'in en güçlü paşasıdır.

   
 
     
Mercan FM Yayın Akışı
Radyomuzdan Fotoğraflar
Mercan FM Frekans
Mesaj Gönder
Winamp ile dinle
"Mercan FM'i, dilerseniz 101.5 MHz frekansından dilerseniz internetten 7/24 kesintisiz dinleyebilirsiniz" --- "Giresun ve Trabzon merkezlerimiz için reklamcıdan, programcıya çalışma arkadaşları arıyoruz" --- "Facebook sayfamızı beğendiniz mi? Süpriz hediyeler için sosyal medyada bizi takip edin" --- "Tosun Paşa Matrax programıyla her pazar saat 10'da Mercan FM mikrofonlarında sizi bekliyor"
Varlıbaş Alışveriş MerkeziCinemaximumMars Cinema GroupMedya PanoBordo Mavi Reklam A.Ş.Bordo Mavi FM [103.3 MHz]
Mercan FM [101.5 Mhz]
Mercan FM FacebookMercan FM TwitterMercan FM Google+Mercan FM Youtube
A: Mercan FM Yayıncılık A.Ş, Erzikıran Yolu Üzeri No:37 Eynesil / Giresun - Türkiye
T: 0 454 581 4338 F: 0 454 581 3098 G: 0 552 611 2861 E: radyo@mercanfm.com.tr