Misyonumuz Nedir?
KURUMSAL / Misyonumuz

Yıl 1994 Ocak ayının ilk günleri Karadeniz bölgesinin Giresun ilinin en küçük ilçelerinden Eynesil de cılız bir ses duyuldu. Yeni doğan bir bebeğin ilk çığlıkları gibi çok şey anlatmaya çalışan ama gücü sınırlı bir ses, yıl 2005 bu ses güçlendi. Dünyanın öbür ucunda Çin’den Amerika’dan bile duyulur oldu Ve Karadeniz insanı bu seste kendini buldu… 1994 yılından bu güne kadar geçen sürede, il merkezinden yayladaki mezraya kadar her evde herkes bu sese kulak verdi; Bu ses onları coşturdu. Bu ses onları heyecanlandırdı. Bu ses onları hüzünlendirdi yâda sevindirdi…

 

‘Karadeniz’in en güçlü sesi’ sloganıyla 1994 yılının ocak ayından bu güne kesintisiz ve 24 saat yayın yapan Mercan FM, Karadeniz insanın yaşamının her anında onlarla oldu, onlardan oldu. Dinleyicisine her zaman en kaliteli sesle ulaşmayı amaçlayan Mercan FM, teknolojik tüm gelişmeleri de yakından takip ederek Karadeniz bölgesinde dijital stereo sistem, yüksek frekans link sistemi ve komple bilgisayar otomasyonuyla yayın yapan ilk radyo istasyonu oldu.

 

Bu gün geldiği noktada, insanlarımızı bilgilendiren, haberdar eden, eğlendiren Mercan FM, sözüne güvenilen, tarafsızlığını ispat etmiş, her kesime söz hakkı veren, ama bölünmez bütünlüğümüz ve milli hedeflerden taviz vermeyen, manevi değerlerimize ve kişisel sınırlara saygılı bir anlayışıyla yayınlarını sürdürmektedir.

 

Mercan FM belki biz kurduk ama sizlerle, vefalı, kalbi sevgi dolu esnaf ve dinleyicilerimizle bu günlere geldi.

 

Ve bu nedenle kalpten söylüyoruz;

‘Mercan FM bizim değil, Mercan FM sizin radyonuzdur.’

Mercan FM Yayın Akışı
Radyomuzdan Fotoğraflar
Mercan FM Frekans
Mesaj Gönder
Winamp ile dinle
"Mercan FM'i, dilerseniz 101.5 MHz frekansından dilerseniz internetten 7/24 kesintisiz dinleyebilirsiniz" --- "Giresun ve Trabzon merkezlerimiz için reklamcıdan, programcıya çalışma arkadaşları arıyoruz" --- "Facebook sayfamızı beğendiniz mi? Süpriz hediyeler için sosyal medyada bizi takip edin" --- "Tosun Paşa Matrax programıyla her pazar saat 10'da Mercan FM mikrofonlarında sizi bekliyor"
Varlıbaş Alışveriş MerkeziCinemaximumMars Cinema GroupMedya PanoBordo Mavi Reklam A.Ş.Bordo Mavi FM [103.3 MHz]
Mercan FM [101.5 Mhz]
Mercan FM FacebookMercan FM TwitterMercan FM Google+Mercan FM Youtube
A: Mercan FM Yayıncılık A.Ş, Erzikıran Yolu Üzeri No:37 Eynesil / Giresun - Türkiye
T: 0 454 581 4338 F: 0 454 581 3098 G: 0 552 611 2861 E: radyo@mercanfm.com.tr